Bentley Arnage T
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Bentley Arnage T |
| Datum uvedení na trh: | 2004 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Bentley |
| Karoserie: | Sedan / saloon |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 6752 ccm |
| Výkon motoru: | 340 kW / 456 koní při 6100 otáček |
| Točivý moment: | 875.98 Nm při 0 otáček |
| Komprese: | 7.8:1 |
| Velikost válce | 104 x 99 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 3130 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1520 x 1940 x 5410 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3002 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 374/0 litrů |
| Objem nádrže: | 100 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 255/45-R19 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 255/45-R19 |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front driver/Pass, Front head and side, Rear side) |
Provozní vlastnosti
| Spotřeba ve měste: | 23.7 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 15.8 litrů na 100 kilometrů |





