Bitter Diplomat CD
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Bitter Diplomat CD |
| Datum uvedení na trh: | 1977 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Bitter |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 8 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 5354 ccm |
| Výkon motoru: | 172 kW / 230 koní při 4700 otáček |
| Točivý moment: | 419 Nm při 3100 otáček |
| Velikost válce | 95 x 69.8 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2690 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1290 x 1850 x 4860 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4940 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.5 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front driver/Pass, Front head and side, Rear side) |

