Bitter SC
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Bitter SC |
| Datum uvedení na trh: | 1981 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Bitter |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 4 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 6 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 2969 ccm |
| Výkon motoru: | 133 kW / 179 koní při 5800 otáček |
| Točivý moment: | 248 Nm při 4200 otáček |
| Komprese: | 9.4:1 |
| Velikost válce | 95.1 x 69.8 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | 3-rychlostní automat anebo 5-rychlostní manuální |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2690 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1360 x 1830 x 4920 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 140 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4880 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 6 (Front driver/Pass, Front head and side, Rear side) |
Provozní vlastnosti
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 10.1 s |

