BMW 320d Touring
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | BMW 320d Touring |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | BMW |
| Karoserie: | Kombi |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 1994 ccm |
| Výkon motoru: | 112 kW / 150 koní při 4000 otáček |
| Točivý moment: | 330 Nm při 2000 otáček |
| Komprese: | 17:1 |
| Velikost válce | 84 x 90 mm |
| Systém paliva: | Turbo |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Nafta |
| Emise CO2: | 194 g/km |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2730 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1420 x 1750 x 4480 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4130 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 435/1345 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 2005 kg |
| Objem nádrže: | 63 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 200/55R16V |
| Detaily brzd: | Antiblocking system . Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 4 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 216 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 9.2 s |
| Kombinovaná spotřeba: | 6 litrů na 100 kilometrů |

