BMW 320i Steptronic
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | BMW 320i Steptronic |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | BMW |
| Karoserie: | Sedan / saloon |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 1995 ccm |
| Výkon motoru: | 112 kW / 150 koní při 6200 otáček |
| Točivý moment: | 200 Nm při 3600 otáček |
| Komprese: | 10.5:1 |
| Velikost válce | 90.1 x 84 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Emise CO2: | 276 g/km |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2770 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1430 x 1820 x 4530 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4130 litrů |
| Objem nádrže: | 60 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.3 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Detaily brzd: | ABS |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 9.7 s |
| Kombinovaná spotřeba: | 7.9 litrů na 100 kilometrů |

