BMW 320i Touring
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | BMW 320i Touring |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | BMW |
| Karoserie: | Kombi |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 6 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 2171 ccm |
| Výkon motoru: | 127 kW / 170 koní při 6100 otáček |
| Točivý moment: | 210 Nm při 3500 otáček |
| Komprese: | 11:1 |
| Velikost válce | 80.1 x 72 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín bezolovnatý 98 |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | 6-rychlostní automat anebo 6-rychlostní manuální |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2730 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1420 x 1750 x 4480 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4830 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 435/1345 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 1985 kg |
| Objem nádrže: | 63 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Detaily brzd: | Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 8.5 s |
| Kombinovaná spotřeba: | 9 litrů na 100 kilometrů |

