Bristol 411
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Bristol 411 |
| Datum uvedení na trh: | 1970 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Bristol |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 8 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 6277 ccm |
| Výkon motoru: | 218 kW / 292 koní při 5200 otáček |
| Točivý moment: | 588 Nm při 3400 otáček |
| Velikost válce | 110.3 x 85.7 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2910 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1470 x 1740 x 4920 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5010 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.5 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

