Bristol 412
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Bristol 412 |
| Datum uvedení na trh: | 1976 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Bristol |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 4 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 6555 ccm |
| Výkon motoru: | 157 kW / 211 koní při 4400 otáček |
| Točivý moment: | 422 Nm při 2400 otáček |
| Velikost válce | 101.7 x 90.9 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Automat, 3-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2910 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1440 x 1770 x 4950 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5130 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 205/80-R15 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 205/80-R15 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 220 km/h |

