Bristol 603
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Bristol 603 |
| Datum uvedení na trh: | 1976 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Bristol |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 8 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 5210 ccm |
| Výkon motoru: | 110 kW / 147 koní při 4000 otáček |
| Točivý moment: | 333 Nm při 1600 otáček |
| Komprese: | 8:1 |
| Velikost válce | 101.6 x 90.9 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Automat, 3-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2910 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1450 x 1780 x 4920 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5130 litrů |
| Objem nádrže: | 81 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 205/80-R15 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 205/80-R15 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 225 km/h |

