Bristol Blenheim
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Bristol Blenheim |
| Datum uvedení na trh: | 1997 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Bristol |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 5897 ccm |
| Výkon motoru: | 265 kW / 355 koní při 5500 otáček |
| Točivý moment: | 500 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 101.6 x 90.9 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2910 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1450 x 1770 x 4830 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 140 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 5110 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.4 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 210/70-R15 |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

