Bristol Blenheim II
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Bristol Blenheim II |
| Datum uvedení na trh: | 1998 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Bristol |
| Karoserie: | Sedan / saloon |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 5898 ccm |
| Výkon motoru: | 265 kW / 356 koní při 5500 otáček |
| Točivý moment: | 500 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 101.6 x 90.9 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Automat, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2900 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1440 x 1750 x 4870 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 140 mm |
| Objem nádrže: | 82 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

