Bugatti 18-3 Chiron
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Bugatti 18-3 Chiron |
| Datum uvedení na trh: | 1999 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Bugatti |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | W-motor |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Objem motoru: | 6250 ccm |
| Výkon motoru: | 414 kW / 555 koní při 6800 otáček |
| Točivý moment: | 650 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 76.5 x 75.6 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2660 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1160 x 2000 x 4430 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 6630 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 285/50-R18 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 285/50-R18 |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

