Bugatti EB 110 Cyan
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Bugatti EB 110 Cyan |
| Datum uvedení na trh: | 1994 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Bugatti |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V12 |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Objem motoru: | 3498 ccm |
| Výkon motoru: | 453 kW / 608 koní při 0 otáček |
| Točivý moment: | 863.77 Nm při 0 otáček |
| Komprese: | 7.7:1 |
| Velikost válce | 81.4 x 56.6 mm |
| Systém paliva: | Turbo |
| Počet ventilů: | 5 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat |
Fyzické parametry vozidla
| Vzdálenost od povrchu země: | 130 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4940 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

