Bugatti EB 110 SS
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Bugatti EB 110 SS |
| Datum uvedení na trh: | 1992 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Bugatti |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V12 |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Objem motoru: | 3498 ccm |
| Výkon motoru: | 424 kW / 568 koní při 0 otáček |
| Točivý moment: | 611.56 Nm při 0 otáček |
| Komprese: | 7.5:1 |
| Velikost válce | 81.4 x 57.2 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 5 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2550 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1120 x 1940 x 4400 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 130 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

