Bugatti EB 110 Super Sport
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Bugatti EB 110 Super Sport |
| Datum uvedení na trh: | 1992 |
| Kategorie: | Prototyp / Koncept |
| Výrobce: | Bugatti |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V12 |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Objem motoru: | 3498 ccm |
| Výkon motoru: | 491 kW / 659 koní při 8000 otáček |
| Točivý moment: | 637 Nm při 3800 otáček |
| Komprese: | 7.5:1 |
| Velikost válce | 81 x 56.6 mm |
| Systém paliva: | Turbo |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2560 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1130 x 1950 x 4410 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 130 mm |
| Objem nádrže: | 120 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 245/40-R18 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 325/30-R18 |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem, 332 mm |
| Zadní brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem, 332 mm |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 350 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 3.4 s |

