Bugatti EB 18-3 Chiron
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Bugatti EB 18-3 Chiron |
| Datum uvedení na trh: | 1999 |
| Kategorie: | Prototyp / Koncept |
| Výrobce: | Bugatti |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | W-motor |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Objem motoru: | 6255 ccm |
| Výkon motoru: | 418 kW / 560 koní při 4800 otáček |
| Točivý moment: | 881.4 Nm při 0 otáček |
| Komprese: | 11.5:1 |
| Velikost válce | 76.5 x 75.6 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2650 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1150 x 1990 x 4430 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 6630 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 285/50-R18 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 285/50-R18 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 295 km/h |

