Bugatti Eb 3.5 110
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Bugatti Eb 3.5 110 |
| Datum uvedení na trh: | 1991 |
| Kategorie: | Prototyp / Koncept |
| Výrobce: | Bugatti |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V12 |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Objem motoru: | 3497 ccm |
| Výkon motoru: | 455 kW / 610 koní při 8250 otáček |
| Točivý moment: | 650 Nm při 3750 otáček |
| Velikost válce | 81 x 56.6 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 5 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2560 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1130 x 2000 x 4410 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4940 litrů |
| Objem nádrže: | 120 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 245/40-R18 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 325/30-R18 |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

