Bugatti ID 90
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Bugatti ID 90 |
| Datum uvedení na trh: | 1990 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Bugatti |
| Karoserie: | Kupé |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V12 |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Objem motoru: | 3498 ccm |
| Výkon motoru: | 455 kW / 610 koní při 8250 otáček |
| Točivý moment: | 650 Nm při 3750 otáček |
| Velikost válce | 81 x 56.6 mm |
| Systém paliva: | Turbo |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2560 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1100 x 1850 x 4110 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

