Buick LaCrosse
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Buick LaCrosse |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Buick |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 3556 ccm |
| Výkon motoru: | 181 kW / 243 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 305.1 Nm při 2000 otáček |
| Velikost válce | 109.3 x 103.1 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2810 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1460 x 1860 x 5040 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2803 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 453/0 litrů |
| Objem nádrže: | 70 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.4 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 225/60-R17 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 205/70-R15 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Spotřeba ve měste: | 12.4 litrů na 100 kilometrů |
| Kombinovaná spotřeba: | 10.7 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 8.7 litrů na 100 kilometrů |

