Buick Lucerne CXS
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Buick Lucerne CXS |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Buick |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 4572 ccm |
| Výkon motoru: | 208 kW / 279 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 400.02 Nm při 4400 otáček |
| Velikost válce | 97 x 86 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2940 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1480 x 1880 x 5170 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3058 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 481/0 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 1820 kg |
| Objem nádrže: | 68 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Neuvedeno |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Spotřeba ve měste: | 13.8 litrů na 100 kilometrů |
| Kombinovaná spotřeba: | 11.8 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 9.4 litrů na 100 kilometrů |

