Buick Rendezvous
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Buick Rendezvous |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Buick |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 7 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 3556 ccm |
| Výkon motoru: | 181 kW / 243 koní při 5200 otáček |
| Točivý moment: | 292.54 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 94 x 86 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2860 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1760 x 1880 x 4740 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 180 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 6180 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 1543/0 litrů |
| Objem nádrže: | 68 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

