Buick Rendezvous 4WD CX
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Buick Rendezvous 4WD CX |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | SUV |
| Výrobce: | Buick |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 3491 ccm |
| Výkon motoru: | 148 kW / 198 koní při 5200 otáček |
| Točivý moment: | 291.54 Nm při 4000 otáček |
| Komprese: | 9.8:1 |
| Velikost válce | 94 x 84 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2860 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1760 x 1880 x 4740 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 180 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 6180 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 1543/0 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 1938 kg |
| Objem nádrže: | 68 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Spotřeba ve měste: | 13.1 litrů na 100 kilometrů |
| Kombinovaná spotřeba: | 11.8 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 10.2 litrů na 100 kilometrů |

