Buick Terraza CXL AWD
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Buick Terraza CXL AWD |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Minivan |
| Výrobce: | Buick |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 7 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 3491 ccm |
| Výkon motoru: | 148 kW / 199 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 288.83 Nm při 3200 otáček |
| Velikost válce | 94 x 86 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 3080 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1840 x 1920 x 5210 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 150 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 6180 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 762/0 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 2107 kg |
| Objem nádrže: | 95 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.4 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 205/70-R15 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 225/60-R16 |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Spotřeba ve měste: | 14 litrů na 100 kilometrů |
| Kombinovaná spotřeba: | 12.5 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 10.4 litrů na 100 kilometrů |

