Caterham 7 Blackbird
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Caterham 7 Blackbird |
| Datum uvedení na trh: | 2000 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Caterham |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 1137 ccm |
| Výkon motoru: | 129 kW / 172 koní při 10750 otáček |
| Točivý moment: | 125 Nm při 8250 otáček |
| Komprese: | 11:1 |
| Velikost válce | 79 x 58 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2260 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1010 x 1580 x 3110 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 90 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 205/45-R16 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 205/45-R16 |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 212 km/h |

