Caterham 7 CSR 200
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Caterham 7 CSR 200 |
| Datum uvedení na trh: | 2004 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Caterham |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 2261 ccm |
| Výkon motoru: | 151 kW / 203 koní při 7000 otáček |
| Točivý moment: | 224 Nm při 5750 otáček |
| Velikost válce | 87.6 x 94 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2230 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1150 x 1690 x 3310 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 110 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3550 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

