Caterham 7 Superlight
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Caterham 7 Superlight |
| Datum uvedení na trh: | 1996 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Caterham |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 1588 ccm |
| Výkon motoru: | 104 kW / 140 koní při 7000 otáček |
| Točivý moment: | 156 Nm při 5000 otáček |
| Komprese: | 10.5:1 |
| Velikost válce | 80 x 79 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2240 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 810 x 1580 x 3110 mm |
| Objem nádrže: | 36 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 203 km/h |

