Caterham 7 Superlight R300
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Caterham 7 Superlight R300 |
| Datum uvedení na trh: | 2003 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Caterham |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 1794 ccm |
| Výkon motoru: | 121 kW / 162 koní při 7500 otáček |
| Točivý moment: | 176 Nm při 5750 otáček |
| Velikost válce | 80 x 89.3 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2230 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 810 x 1580 x 3110 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 209 km/h |

