Caterham 7 Superlight R500 Evolution
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Caterham 7 Superlight R500 Evolution |
| Datum uvedení na trh: | 2004 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Caterham |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 1997 ccm |
| Výkon motoru: | 189 kW / 254 koní při 8000 otáček |
| Točivý moment: | 258 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 87.6 x 94 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2230 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 810 x 1580 x 3110 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 200/45-R16 |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 241 km/h |

