Caterham Beaulieu
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Caterham Beaulieu |
| Datum uvedení na trh: | 2001 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Caterham |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 1598 ccm |
| Výkon motoru: | 76 kW / 101 koní při 5500 otáček |
| Točivý moment: | 136 Nm při 4000 otáček |
| Komprese: | 10.4:1 |
| Velikost válce | 80.1 x 89.3 mm |
| Systém paliva: | Karburátor |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2260 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1120 x 1580 x 3390 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 120 mm |
| Objem nádrže: | 36 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 205/45-R16 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 205/45-R16 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

