Caterham C 2.0 21
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Caterham C 2.0 21 |
| Datum uvedení na trh: | 1997 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Caterham |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1998 ccm |
| Výkon motoru: | 189 kW / 253 koní při 8000 otáček |
| Točivý moment: | 252 Nm při 5750 otáček |
| Velikost válce | 80 x 79 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 6-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2260 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1060 x 1590 x 3810 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3550 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.5 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 205/45-R16 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 205/45-R16 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

