Caterham C 21
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Caterham C 21 |
| Datum uvedení na trh: | 1998 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Caterham |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 1588 ccm |
| Výkon motoru: | 87 kW / 117 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 146 Nm při 3000 otáček |
| Velikost válce | 80 x 79 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2260 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1060 x 1590 x 3810 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 120 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3550 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.5 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

