Caterham Seven HPC
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Caterham Seven HPC |
| Datum uvedení na trh: | 1994 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Caterham |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 1998 ccm |
| Výkon motoru: | 125 kW / 167 koní při 0 otáček |
| Točivý moment: | 203.4 Nm při 0 otáček |
| Komprese: | 10.5:1 |
| Velikost válce | 86.1 x 86.1 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2240 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1090 x 1580 x 3400 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3550 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 205/45-R16 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 205/45-R16 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 194 km/h |

