Caterham Super 7 1.4
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Caterham Super 7 1.4 |
| Datum uvedení na trh: | 1992 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Caterham |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, podélný |
| Objem motoru: | 1396 ccm |
| Výkon motoru: | 83 kW / 112 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 130 Nm při 5000 otáček |
| Velikost válce | 75 x 79 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2260 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1100 x 1590 x 3390 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 3550 litrů |
| Objem nádrže: | 36 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 205/45-R16 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 205/45-R16 |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 151 km/h |

