Chevrolet Avalanche
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Chevrolet Avalanche |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | SUV |
| Výrobce: | Chevrolet |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 5328 ccm |
| Výkon motoru: | 223 kW / 299 koní při 5200 otáček |
| Točivý moment: | 455.26 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 96 x 91.9 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 3310 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1880 x 2030 x 5640 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 220 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 6690 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 2608 kg |
| Objem nádrže: | 117 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 1 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Spotřeba ve měste: | 16.8 litrů na 100 kilometrů |
| Kombinovaná spotřeba: | 14.7 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 12.4 litrů na 100 kilometrů |
| Servisní interval: | 15000 km |

