Chevrolet Avalanche LT 1500 4WD
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Chevrolet Avalanche LT 1500 4WD |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | SUV |
| Výrobce: | Chevrolet |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 6 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 5326 ccm |
| Výkon motoru: | 223 kW / 299 koní při 5200 otáček |
| Točivý moment: | 454.26 Nm při 4000 otáček |
| Komprese: | 11:1 |
| Velikost válce | 96 x 92 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 3310 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1880 x 2030 x 5640 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 220 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4730 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 2565 kg |
| Objem nádrže: | 117 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 1 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 215/70-R15 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 235/55-R17 |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Spotřeba ve měste: | 17 litrů na 100 kilometrů |
| Kombinovaná spotřeba: | 14.9 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 13.2 litrů na 100 kilometrů |

