Chevrolet Avalanche LTZ 2500 4WD
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Chevrolet Avalanche LTZ 2500 4WD |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | SUV |
| Výrobce: | Chevrolet |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 6 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 8 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 8127 ccm |
| Výkon motoru: | 246 kW / 330 koní při 4200 otáček |
| Točivý moment: | 606.13 Nm při 3200 otáček |
| Komprese: | 10.1:1 |
| Velikost válce | 96 x 92.1 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 3310 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1880 x 2030 x 5640 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 220 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4550 litrů |
| Objem nádrže: | 140 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 0.5 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 240/75-R16 |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Kombinovaná spotřeba: | 7.8 litrů na 100 kilometrů |
| Servisní interval: | 15000 km |

