Chevrolet Aveo 1.2 LS
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Chevrolet Aveo 1.2 LS |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Malá auta s nízkou spotřebou |
| Výrobce: | Chevrolet |
| Karoserie: | Hatchback |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 1150 ccm |
| Výkon motoru: | 54 kW / 72 koní při 5400 otáček |
| Točivý moment: | 105 Nm při 4400 otáček |
| Velikost válce | 68.5 x 78 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín bezolovnatý 95 |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2490 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1510 x 1720 x 4320 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4730 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 400/400 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 1490 kg |
| Objem nádrže: | 45 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 157 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 13.7 s |
| Kombinovaná spotřeba: | 6.4 litrů na 100 kilometrů |

