Chevrolet Aveo Hatch 1.5 LS
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Chevrolet Aveo Hatch 1.5 LS |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Nákladní auto |
| Výrobce: | Chevrolet |
| Karoserie: | Hatchback |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1497 ccm |
| Výkon motoru: | 63 kW / 84 koní při 5400 otáček |
| Točivý moment: | 128 Nm při 3000 otáček |
| Komprese: | 9.5:1 |
| Velikost válce | 68.5 x 78 mm |
| Systém paliva: | Indirect injection, multi point |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2490 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1500 x 0 x 4440 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2180 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 220/980 litrů |
| Objem nádrže: | 48 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 1 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 180/60R14 |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Kombinovaná spotřeba: | 7.8 litrů na 100 kilometrů |

