Chevrolet Aveo LT Wagon
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Chevrolet Aveo LT Wagon |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Chevrolet |
| Karoserie: | Hatchback |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 1606 ccm |
| Výkon motoru: | 78 kW / 104 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 145.09 Nm při 3600 otáček |
| Komprese: | 9.5:1 |
| Velikost válce | 79 x 82 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Neuvedeno |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2490 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1500 x 1680 x 3890 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2577 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 198/980 litrů |
| Objem nádrže: | 42 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 1 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 215/70-R15 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 195/60-R15 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Spotřeba ve měste: | 9.2 litrů na 100 kilometrů |
| Kombinovaná spotřeba: | 8.3 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 6.9 litrů na 100 kilometrů |

