Chevrolet Beretta
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Chevrolet Beretta |
| Datum uvedení na trh: | 1991 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Chevrolet |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 4 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 1991 ccm |
| Výkon motoru: | 67 kW / 90 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 146 Nm při 3200 otáček |
| Velikost válce | 101.6 x 88.4 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | 3-rychlostní automat anebo 5-rychlostní manuální |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2740 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1430 x 1740 x 4660 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 150 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4420 litrů |
| Objem nádrže: | 68 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | P195/70-R14 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 33-4 |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |

