Chevrolet Captiva 3.2 LT
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Chevrolet Captiva 3.2 LT |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | SUV |
| Výrobce: | Chevrolet |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 5 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V6 |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 3195 ccm |
| Výkon motoru: | 172 kW / 230 koní při 6600 otáček |
| Točivý moment: | 298 Nm při 3200 otáček |
| Velikost válce | 89 x 85.6 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín bezolovnatý 95 |
| Chlazení motoru: | Kapalinou |
| Převodovka: | Automat, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2710 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1760 x 1880 x 4640 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 160 mm |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 465/930 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 2440 kg |
| Objem nádrže: | 65 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Přední brzdy: | Diskové, chlazené vzduchem |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system . |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 204 km/h |
| Zrychlení z 0 na 100 km/h: | 8.8 s |
| Kombinovaná spotřeba: | 11.5 litrů na 100 kilometrů |

