Chevrolet Cobalt LTZ Sedan
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Chevrolet Cobalt LTZ Sedan |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Rodinné auto / střední |
| Výrobce: | Chevrolet |
| Karoserie: | Sedan / saloon |
| Počet míst: | 5 |
| Počet dveří: | 4 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu, příčný |
| Objem motoru: | 2196 ccm |
| Výkon motoru: | 110 kW / 147 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 210.18 Nm při 4000 otáček |
| Komprese: | 10:1 |
| Velikost válce | 86 x 94 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2630 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1460 x 1730 x 4590 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 140 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 2464 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 394/980 litrů |
| Pohotovostní hmotnost: | 1459 kg |
| Objem nádrže: | 49 litrů |
| Aerodynamický koeficient: | 1 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 205/65-R15 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 195/60-R15 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Bubnové |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Spotřeba ve měste: | 9.8 litrů na 100 kilometrů |
| Kombinovaná spotřeba: | 8.7 litrů na 100 kilometrů |
| Spotřeba mimo město: | 7.4 litrů na 100 kilometrů |

