Chevrolet Colorado
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Chevrolet Colorado |
| Datum uvedení na trh: | 2006 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Chevrolet |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 6 |
| Počet dveří: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Neuvedeno |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 2770 ccm |
| Výkon motoru: | 130 kW / 175 koní při 5600 otáček |
| Točivý moment: | 250.86 Nm při 2800 otáček |
| Komprese: | 10:1 |
| Velikost válce | 93 x 101.6 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 3200 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1700 x 1750 x 5270 mm |
| Vzdálenost od povrchu země: | 190 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4730 litrů |
| Objem zavazadlového prostoru (min./max.): | 560/0 litrů |
| Objem nádrže: | 74 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |
Provozní vlastnosti
| Servisní interval: | 15000 km |

