Chevrolet Corvette Cerv III
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Chevrolet Corvette Cerv III |
| Datum uvedení na trh: | 1990 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Chevrolet |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 5727 ccm |
| Výkon motoru: | 485 kW / 650 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 906 Nm při 4000 otáček |
| Velikost válce | 94.9 x 88.4 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 3-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozměry (v x š x d): | 1150 x 2040 x 4920 mm |
| Aerodynamický koeficient: | 0.2 |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |










