Chevrolet SS 350
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Chevrolet SS 350 |
| Datum uvedení na trh: | 1991 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Chevrolet |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | V8 |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 5735 ccm |
| Výkon motoru: | 185 kW / 248 koní při 0 otáček |
| Točivý moment: | 467.82 Nm při 0 otáček |
| Komprese: | 9.3:1 |
| Velikost válce | 101.6 x 88.4 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 2 na jeden válec |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 3000 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1560 x 1650 x 4940 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4420 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 6.00x15 |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 6 (Front airbags. Side airbags.) |










