Dauer 962 Le Mans
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Dauer 962 Le Mans |
| Datum uvedení na trh: | 1997 |
| Kategorie: | Sportovní auta |
| Výrobce: | Dauer |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | Boxer, 6 valcový |
| Umístění motoru: | Uprostřed |
| Objem motoru: | 2994 ccm |
| Výkon motoru: | 544 kW / 730 koní při 7600 otáček |
| Točivý moment: | 700 Nm při 4100 otáček |
| Velikost válce | 95 x 70.4 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozměry (v x š x d): | 1050 x 1990 x 4650 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Sériový rozměr pneu, přední: | 285/30-R18 |
| Sériový rozměr pneu, zadní: | 335/30-R18 |
| Detaily brzd: | Antiblocking system |
| Počet airbagů: | 2 (Driver?s Airbag and Front Passenger?s Airbag) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 401 km/h |

