Donkervoort S8
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Donkervoort S8 |
| Datum uvedení na trh: | 1992 |
| Kategorie: | Luxusní auto / velké |
| Výrobce: | Donkervoort |
| Karoserie: | Neuvedeno |
| Počet míst: | 2 |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 1998 ccm |
| Výkon motoru: | 160 kW / 215 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 214.25 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 81 x 71 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat |
Fyzické parametry vozidla
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon zadních kol |
| Počet airbagů: | 2 (Driver?s Airbag and Front Passenger?s Airbag) |
Provozní vlastnosti
| Max. rychlost: | 190 km/h |

