Eagle Talon
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Eagle Talon |
| Datum uvedení na trh: | 2003 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Eagle |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 1996 ccm |
| Výkon motoru: | 157 kW / 211 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 290 Nm při 3000 otáček |
| Velikost válce | 81 x 71 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozvor náprav: | 2520 mm |
| Rozměry (v x š x d): | 1330 x 1750 x 4450 mm |
| Objem pasažérského prostoru: | 4370 litrů |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 2 (Driver?s Airbag and Front Passenger?s Airbag) |

