Eagle Talon TSi
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Eagle Talon TSi |
| Datum uvedení na trh: | 1997 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Eagle |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 4 valcový inline |
| Umístění motoru: | Vpředu |
| Objem motoru: | 1996 ccm |
| Výkon motoru: | 158 kW / 212 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 288.83 Nm při 0 otáček |
| Velikost válce | 81 x 71 mm |
| Systém paliva: | Vstřikování |
| Druh paliva: | Neuvedeno |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Manuální, 5-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozměry (v x š x d): | 1330 x 1760 x 4450 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon 4x4 |
| Přední brzdy: | Diskové |
| Zadní brzdy: | Diskové |
| Počet airbagů: | 2 (Driver?s Airbag and Front Passenger?s Airbag) |

