Eagle Vision
Základní údaje o tomto vozu
| Název modelu: | Eagle Vision |
| Datum uvedení na trh: | 2005 |
| Kategorie: | Neuvedeno |
| Výrobce: | Eagle |
| Karoserie: | Neuvedeno |
Motor, palivo, převodovka
| Druh motoru: | 6 valcový inline |
| Umístění motoru: | Neuvedeno |
| Objem motoru: | 2700 ccm |
| Výkon motoru: | 149 kW / 200 koní při 6000 otáček |
| Točivý moment: | 290 Nm při 3000 otáček |
| Velikost válce | 81 x 71 mm |
| Systém paliva: | Neuvedeno |
| Počet ventilů: | 4 na jeden válec |
| Druh paliva: | Benzín |
| Chlazení motoru: | Neuvedeno |
| Převodovka: | Automat, 4-rychlostní |
Fyzické parametry vozidla
| Rozměry (v x š x d): | 1430 x 1910 x 5320 mm |
Brzdy, chladicí systém
| Pohon: | Pohon předních kol |
| Počet airbagů: | 2 (Driver?s Airbag and Front Passenger?s Airbag) |

